אודות המשרד

המשרד נמצא במרכז העיר ירושלים והוא קיים מזה 38 שנה. המשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי ומסחרי.

 

עו"ד ונוטריון אהרון רשף, מייסד המשרד ושותף מנהל בו, הינו בעל ניסיון של למעלה מ-38 שנה, בתחומי העיסוק השונים של המשרד. עו"ד רשף שימש לאורך השנים, בנוסף לתפקידו במשרד, גם בתפקידים ציבוריים רבים, הכל על בסיס התנדבותי. בין היתר, כיהן עו"ד רשף כיו"ר הועד המנהל של מוסד נכים בירושלים, כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין ושל משטרת ישראל, כחבר בוועדה להגבלים עסקיים וכחבר הנהלת מט"י, מרכז טיפוח יזמות ועסקים, בירושלים.

עו"ד יואל רוטמן, שותף במשרד, הינו גם רואה חשבון במקצועו. לצד התמחותו של עו"ד רוטמן בתחומי העיסוק העיקריים של המשרד, הוא מתמחה בתחום דיני המס בכלל ובתחומי מיסוי מקרקעין, בפרט. בנוסף, עו"ד רוטמן גם מתמחה בתחום דיני הירושה והעזבון. עו"ד רוטמן שימש, גם הוא, בתפקידים ציבוריים ובכלל אלה, הוא גם שימש כאב בית דין וכדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

צוות עובדי המשרד המונה כעשרים עובדים, כולל שבעה עורכי דין, שני רואי חשבון, מתמחים וצוות פקידותי מקצועי. הצוות המקצועי של המשרד, כולל גם מנהל כספים, פקידי גבייה בהוצאה לפועל ועובדי מנהלה.

מתוך ניסיון והבנת צרכי הלקוחות, הקים המשרד, לאורך השנים, מערכת מבצעית מיומנת שמטרתה קיום וביצוע יעיל של כל הליכי העזר המינהליים הנדרשים, לצורך ביצוע הגבייה המשפטית, כחלק מייצוג הלקוחות המוסדיים של המשרד מערכת מבצעית זו מסייעת ביד צוות עורכי הדין במשרד והמערכת המשפטית, המטפלת באכיפת חיובים כספיים, של חייבים כלפי הלקוחות האמורים.

לא למותר להוסיף, כי קיומה של מערכת מבצעית מיומנת ותומכת, לצד המערכת המשפטית, מיעל ומקצר, באופן משמעותי, את הליכי הגבייה ומביא לתוצאות מרשימות. לצד האמור, המערכת אינה חדלה, מידי יום, מלבחון שיטות מתקדמות לייעול ההליכים והוזלתם, כאחד.